Зустріч Меркель та Трампа 14 березня не відбудеться — ЗМІ

Прeдстaвники ЗМІ пoвідoмили, щo зaплaнoвaнa нa 14 березня зустріч німецького канцлера Ангели Меркель та президента США Дональда Трампа не відбудеться, інформує replyua.net з посиланням на Європейську правду.

Візит Меркель перенесено на 17 березня в зв’язку з погодними умовами. Таку інформацію для ЗМІ повідомили в Білому домі. Також згодом цю інформацію підтвердила журналістам і сама Меркель. Вона зазначила, що її візит до Вашингтону перенесено в зв’язку з прогнозованим штормом, який має зачепити північний схід Сполучених штатів Америки. Начебто про небезпеку шторму Меркель повідомив телефоном сам Трамп.

Нагадаємо, напередодні звучали заяви, що американський президент має наміри проконсультуватися у німецької лідерки щодо розвитку американських відносин з Російською Федерацією та роллю Вашингтону у врегулюванні військового конфлікту на українському Донбасі. Сама Меркель заявляла, що вона налаштована до проведення конструктивних переговорів з Трампом. Також офіційні представники Вашингтону в розмовах з пресою наголошували, що Дональд Трамп налаштований залишити в минулому відмінності в позиціях країн щодо російської агресії в Україні, торговельних питань та теми кіберзахисту від хакерських нападів РФ .

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.