У Венесуелі виступають за значне зниження обсягу видобутку нафти

Кeрівництвo Вeнeсуeли звeрнулoся дo OПEК з прoпoзицією скоротити добовий обсяг видобутку нафти на 5 мільйонів барелів, передає replyua.net. Крім цього, Каракас планує залучити до заходів, спрямованих на підтримання цін на «чорне золото» такі країни, як Туркменія і Єгипет, які також повинні скоротити добові обсяги видобутку сировини.

Слід зазначити, що Венесуела була у переліку перших країн, які ініціювали чинну угоду про скорочення нафтовидобутку. В даний час венесуельська економіка знаходиться в глибокій кризі, і тому сьогодні Каракас є, напевно, найбільш зацікавленим у скорочення нафтовидобутку гравцем. Не варто забувати, що собівартість видобутку «чорного золота» в Венесуелі досить висока, і тому при низьких цінах на сировину країна просто змушена торгувати собі в збиток. Одночасно з цим економічна політика влади обернулася крахом національної економіки, а на вуличні акції протесту вийшли тисячі громадян.

Нагадаємо, що в даний час діє угода, підписана країнами «одинадцяти» і 11 незалежними нафтовидобувними країнами, в тому числі і Російською Федерацією. Згідно з домовленістю, в 1-му півріччі поточного року учасники угоди повинні скоротити загальну добовий видобуток нафти на 2 мільйони барелів, причому країни ОПЕК взяли на себе зобов’язання скоротити видобуток сировини на 1,2 мільйона барелів на добу.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.