У Радбезі ООН відмовилися приймати пропозицію Росії щодо миротворців

В інтeрв’ю журнaлістaм видaння «Укрінфoрм» пoстійний представник України при ООН Володимир Єльченко заявив, що члени Радбезу ООН не мають наміру підтримувати проект резолюції РФ щодо миротворчої місії ООН на Донбасі. Про це інформує replyua.net. «На сьогоднішній день фактично жодна з країн-членів Ради Безпеки ООН, за винятком самої Росії, не висловилися щодо підтримки цієї ідеї. Деякі країни просто промовчали. А більшість взагалі заявили, що немає ніякого сенсу саме у тому форматі, який запропонувала Росія», — заявив Єльченко.

Нагадаємо, що 5 вересня Москва направила керівнику Ради Безпеки ООН Текеде Алему і генеральному секретарю всесвітньої організації Антоніу Гутеррішу проект резолюції щодо розміщення на окупованому Донбасі миротворців ООН.

Трохи згодом Київ проінформував Організацію Об’єднаних Націй про власну точку зору з приводу миротворчого контингенту на Донбасі. Лист відповідного змісту передав генсеку ООН Антоніу Гутерришу і голові Ради Безпеки ООН постійний представник України в ООН Володимир Єльченко. Зокрема, Україна різко розкритикувала пропозицію Путіна щодо миротворців на Донбасі, назвавши це намаганням легалізувати перебування в Україні російських військ.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.