У Південній Кореї показали відео випробувань балістичних ракет

Зa нaкaзoм півдeннoкoрeйськoї влaди булo проведено військові випробування сучасних балістичних ракет. Як інформує replyua.net, на сайті Агентства оборонного розвитку республіки було опубліковано відеосюжет, на якому показано безпосередньо запуск ракет з радіусом дії в межах 500 і 800 кілометрів. Крім того, на відео показаний сам політ та влучне потрапляння бойових головок у навчальні цілі на суші та в морі.

«Дані випробування проводилися минулого тижня. Вони виявилися останніми перед тим, як ці ракети було прийнято на озброєння», – підкреслюється у тексті заяви. При цьому зазначається, що цей вид озброєння буде відігравати головну роль у схемі завдання удару у відповідь по КНДР, якщо вона все ж таки вирішить здійснити напад на Південну Корею.

«У наших військових є ракетні технології, завдяки чому є можливість в разі необхідності завдати високоточних ударів по будь-якого місця на території Північної Кореї», – відзначили співробітники Агентства. Нагадаємо, що вчора Північна Корея вкотре запустила нову балістичну ракету, котра пролетіла над південним сходом Японії і, вірогідно, впала у Тихий океан.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.