У ООН повідомили про зменшення потоку біженців до Європи за першу половину 2017 року

Упрaвління вeрxoвнoгo кoмісaрa OOН у спрaвax біженців оприлюднило доповідь, згідно з якою протягом перших шести місяців поточного року мало місце зменшення потоку мігрантів та біженців до Європу, однак, незважаючи на це, вони продовжують гинути під час намагань перетину Середземного моря. Про це інформує replyua.net. Окрім цього, агентство високий показник смертності пояснює тим фактом, що багато осіб, які хочуть опинитися у Європі, вдаються до послуг контрабандистів.

Під час свого виступу Філіпо Гранді, який є верховним комісаром ООН у справах біженців, заявив, що вживання заходів у зв’язку із зменшенням кількості біженців та іммігрантів, які прибувають до європейських країн і, водночас, відсутність конкретик дій для сприяння досягнення розвитку і миру – це морально неприйнятно. Гранді підкреслив, що не можна не звертати увагу на злочини лише тому, що «їх проводять поза нашою увагою».

У відповідності до даних ООН, в кінці минулого року у різних куточках світу налічувалося приблизно 66 мільйонів осіб, які були вимушені переселитися. «Більша частина біженців, які хочуть оселитися у Європі – це сирійці», – зауважили в ООН.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.