У НАТО доповіли про посилення співробітництва з Україною

Гeнeрaльний сeкрeтaр Північнoaтлaнтичнoгo aльянсу Єнс Стoлтeнбeрг під час своєї промови на саміті НАТО 25 травня в Брюсселі не забув згадати і Україну. Що саме розповів генсек Альянсу розповість replyua.net з посиланням на Укрінформ.

Зокрема посадовець зауважив, що Альянс нині посиляює співпрацю з Києвом. Столтенберг повідомив, що НАТО продовжує надавати Україні практичну допомогу, зміцнюючи таким чином тісне партнерство з українською стороною. Однак водночас генсек Столтенберг підкреслив, що Альянс не прагне дійти у відносинах з Російською Федерацією до конфронтації. Саме тому у Північноатлантичному альянсі і надалі дотримуватимуться політики підвищення рівня оборони та стримування, залишаючи при цьому можливість вести цивілізований діалог між сторонами. Крім того, 9 та 10 10 липня,представники Північноатлантичної ради, що є найвищими постійно діючим органом Альянсу, прибудуть до України, аби провести виїзне засідання в Києві.

Варто відмітити, що в рамках саміту Столтенберг також мав розмову з польським президентом Андрієм Дудою, який зауважив, що Польща сподівається на те, що Альянс продовжить посилювати присутність на своїх східних кордонах.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.