У Каннах проходить 70 ювілейний кінофестиваль

У Кaннax, нa Лaзурнoму бeрeзі Фрaнції, стартував ювілейний 70-й щорічний кінофестиваль, який вважається одним з найпрестижніших в світі. Як передає replyua.net з посиланням на Deutsche Welle, відкриття заходу відбулося у традиційно урочистій обстановці, включаючи парад зірок, дефілювали по червоній доріжці перед захопленим поглядом численних шанувальників і нескінченними спалахами фотоапаратів папарацці.

У поточному році Каннський фестиваль проходить з 17 по 28 травня у відомому далеко за межами Франції Палаці фестивалів і конгресів, розташованому на набережній Круазет. Журналісти вже вибрали «некоронований королеву» заходи – їй стала Ніколь Кідман, яка в свої 49 років переживає пік слави. А на цьогорічному фестивалі вона представляє відразу чотири нових проекти.

Безумовно, не залишаться без пильної уваги і такі зірки європейського та світового кіно, як Ізабель Юппер, Софія Коппола, Джуліанна Мур, Крістен Стюарт, Хоакін Фенікс і багато інших. Перемогу, на думку експертів і букмекерів, з найбільшою часткою ймовірності може здобути картина «Лагідна», знята українським режисером Сергієм Лозницею, екранізувати однойменний розповідь Федора Достоєвського.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.