Вбивчий відпочинок: п’ятеро людей загинули в турецькому аквапарку

Відпoчинoк в aквaпaрку, який призвів дo смeрті п’яти людeй – такі підсумки цього дня у Туреччині, — про це інформує новинний ресурс replyua.net з посиланням на агентство ВВС.

Трагедія сталась в аквапарку, розташованому в турецькому місті Акязи (північний захід держави). Місцеві журналісти повідомляють, що першими загинули троє підлітків, які купались в басейні з металевою огорожею – їх вразило електричним струмом. Серед загиблих був і син господаря закладу. Ще двоє людей пірнули до басейну, щоб допомогти юнакам, але теж отримали ураження, несумісні з життям. Цих п’ятьох потерпілих госпіталізували до місцевої лікарні, проте медики вже не змогли їх врятувати.

Ще один чоловік отримав поранення і теж перебуває в лікарні, його стан стабільний. Попередні повідомлення свідчили, що власник басейну і його син також пірнули у басейн аби врятувати потерпілих. Загиблим підліткам було дванадцять, п’ятнадцять та сімнадцять років. Наразі невідомо з яких причин басейн було під’єднано до електричного струму. Зараз персонал знеструмив об’єкт та злив воду з басейнів. На місці надзвичайної події працює поліція, проводяться належні слідчі дії, допитуються очевидці трагедії.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.