В Києві відбудеться виставка патріотичного плакату «Україна – це ми!»

26 березня 2016 року в Національному Палаці "Україна" під час проведення XX Ювілейної урочистої церемонії вручення премій "Людина року-2015" буде  організована та проведена унікальна виставка патріотичного плакату:  "Україна – це ми!".

На виставці будуть представлені авторські роботи відомого українського  художника та графіка, арт-директора журналу "Музеї України" Юрія Неросліка. Мета виставки: показати велич і красу нашої землі та пробудити у серцях  українців гордість за свою Батьківщину.

Роботи художника сповнені життєдайної сили, в них висвітлюються актуальні для українського сьогодення теми: героїзм та патріотизм українського народу, велич української нації, стремління України до зростання та розвитку. З полотен плакатів "звучать" заклики любити, поважати та захищати рідну землю, а українці зображені як горда, колоритна, сильна та духовна нація.

Читайте:Штаб Ахметова возобновил доставку еды одиноким старикам в Донецке

"Саме такі патріотичні роботи є актуальними та важливими у цей надзвичайно важкий для нашої держави період. Вони спонукають любити Україну і пишатися нею, боротися за її щасливе майбутнє.  Адже Україна – це в першу чергу Народ. Україна – це ми!" — кажуть організатори.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.