В Human Rights Watch підготували доповідь про хімічну атаку у Сирії

Нoвa дoпoвідь прo xімічну aтaку, що сталася раніше на території Сирії, нещодавно була опублікована правозахисною організацією Human Rights Watch. У цьому звіті міститься цілий ряд доказів того, що хімічна зброя все-таки було застосовано, передає replyua.net.

Експерти, які були залучені до розслідування вищевказаної організацією, ретельно вивчили фотографії кратера, що утворився на місці вибуху, що стався в провінції Ідліб. Таким чином, експерти прийшли до думки, що на цій ділянці мало місце використання бомб, імовірно вироблених ще в Радянському Союзі, які були розроблені спеціально для їх застосування з газом під назвою зарин. Експерти наголошують, що в доповіді також містяться свідчення свідків хімічної атаки.

У висновку доповіді представники правозахисної організації відзначають, що режим Башара Асада, президента Сирії, застосовує хімічну зброю, причому, на регулярній основі. Такі дії автори доповіді називають злочином проти людства. Відповідно до даних, які є в інформаційного агентства «Франс-Прес», в даний час представники Генеральної асамблеї ООН зайняті створенням і підготовкою спеціальної робочої групи.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.