Туреччина хоче придбати у Росії ЗРК С-400

Кількість пoвідoмлeнь прo інтeрeс Турeччини дo російських систем С-400 в останнім часом тільки лише збільшується. Як передає replyua.net з посиланням на ВВС, з’явилася також інформація, згідно з якою угода може бути профінансована самою Москвою, яка видасть Анкарі кредит. Судячи з усього, угода в даний час ще не завершена. При цьому покупка країною, яка входить до Північноатлантичного альянсу, такого серйозного зразка російської військової техніки є, щонайменше, незвичайною.

Адже мова йде про покупку дуже складної системи ППО, і в зв’язку з цим виникає безліч питань, таких, наприклад, як передача даних, або можлива інтеграція С-400 в інші системи протиповітряної оборони за стандартами НАТО. Швидше за все, вагому роль у всій цій історії має дипломатична складова.

Після того як в листопаді 2015 року Туреччина збила російський військовий літак, відносини між Москвою і Анкарою серйозно погіршилися. В даний час ситуація тут знову змінилася, і країни взяли курс на взаємне зближення. Зокрема, Росії та Туреччини вдалося зблизити свої позиції щодо сирійського конфлікту. Анкара прагне убезпечити власний суверенітет і зберегти територіальну цілісність країни, загрозою для яких є курдські сепаратисти.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.