Стало відомо про смерть другого виконавця ролі Джеймса Бонда

Нa 90-му рoці життя в Швeйцaрії пoмeр сeр Рoджeр Джордж Мур — британський кіноактор, продюсер, сценарист, який отримав світове визнання завдяки зйомкам у бондіані. Як повідомляє replyua.net, сумну звістку повідомила сім’я актора в соцмережі Twitter — «після короткої, але відважної боротьби з раком».

Роджер Мур з 1973 по 1985 рік зіграв головну роль в 7 фільмах про агента 007. За словами продюсера бондіани Альберта Брокколі, саме його бачив Джеймсом Бондом на кіноекрані автор книг про уславленого британського шпигуна Ян Флемінг. Але в перших серіях головна роль дісталася Шону Коннері.

Порівняння Коннері і Мура в ролі Джеймса Бонда було неминуче. Зрештою критики і любителі детективів прийшли до висновку, що актора гідні один одного. Проте, Роджер Мур довше за інших акторів протримався на знімальному майданчику Бондіани — 12 років. Варто зазначити, що Коннері відмовився від подальших зйомок про пригоди агента 007 тому, що він «об’ївся Джеймсом Бондом», зізнавшись, що більш не може зображати його героїчні пригоди . Мур на гучну заяву Коннері відреагував так: «Гроші під ногами не валяються, тому я не можу ними кидатися і вередувати, як Шон». Однак через 12 років зйомок сам сказав продюсерам Бондіани: «Досить!» .

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.