Пхеньян запустив декілька балістичних ракет: у Вашингтоні прореагували

Зa нaкaзoм влaди Північнoї Кoрeї сьогодні, 26 серпня, було здійснено запуск відразу декількох ракет малої дальності. Як інформує replyua.net, відповідна інформація була надана журналістами агентства Yonhap і Reuters які, у свою чергу, посилаються на південнокорейське оборонне відомство. Крім того, там наголосили, що місцем здійснення запусків стала територія провінції Канвондо у напрямку Японського моря. Відстань польоту однієї з ракет склала в межах 250 метрів.

Представники Тихоокеанського командування американських військово-морських сил повідомили про те, що ними були зафіксовано процес запуску Північною Кореєю трьох балістичних ракет малої дальності. Варто при цьому додати, що всі ці три пуски були невдалими: перша і третя ракети вибухнули під час перебування у повітрі. Що стосується другої, то її вибух відбувся майже за декілька секунд після того, як вона була запущена. Більше того, за інформацією військовослужбовців США, ракети, які у повітря запустила КНДР, не несли загрозу Гуаму чи Північній Америці.

Раніше у мережі був опублікований сюжет затримання працівниками СБУ в 2011 році двох громадян Північної Кореї за підозрою у причетності до шпигунства.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.