Пхеньян вкотре провів випробування ракет

В Північній Кoрeї чeргoвий рaз пoрушили зaбoрoну на проведення ракетних випробувань, інформує replyua.net з посиланням на ВВС.

Цього разу запуск ракет виявився невдалим. Представники Тихоокеанського командування Сполучених Штатів Америки повідомили, що скоріше всього запущена ракета вибухнула в перші секунди польоту. Також в Південній Кореї підтвердили факт запуск ракети в КНДР, однак в Сеулі додали, що наразі невідомо, яка кількість ракет була випущена і якого типу вони були.

Це вже не перші тестування ракет Північною Кореєю в цьому році. На початку березня в КНДР пройшло тестування відразу чотирьох балістичних ракет. Вони були запущені в бік Японського моря. Три з чотирьох ракет впали в межах японської морської території. Після цих чергових тестувань американський державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що в США не хочуть розв’язувати конфлікт, однак посадовець припустив, що в разі продовження такої політики офіційного Пхеньяну, в Вашингтоні допускають можливість використання військових методів проти Північної Кореї. Що ж стосується ракетної програми КНДР, то вона тримається в секретності і інформація щодо неї доступна лише завдяки моніторингу нових запусків.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.