На Мадагаскарі в результаті природного лиха загинуло 40 людей, сотні поранених (ВІДЕО)

Нa Мaдaгaскaрі в рeзультaті пoтужнoгo циклoну Eнaвo загинуло щонайменше 38 людей. Ще близько 180 отримали травми та поранення. Про це у суботу, 11-го березня, пише видання «AFP», передає replyua.net.

Згідно з повідомленням, 53 тисячі осіб евакуювали з місць, де від природного лиха було отримано найбільше пошкоджень. «Через сильні дощі річки почали виходити зі свої берегів, в результаті чого почали руйнуватися будинки. Вода затопила дуже багато населених пунктів. Стихія також знищувала будинки, які не знаходилися близько до річок. Сила вітру досягала до 300 кілометрів на годину. Також у результаті сильного вітру було повалено значну кількість дерев та іншої рослинності», — йдеться у інформаційному листі.

За попередніми оцінками експертів, дана природна катастрофа являється найсильнішою на острові Мадагаскар за останні п’ять років. «Люди залишилися без домівок. Окремі населені пункти на острові фактично знищені. Сильний вітер, злива та вода принесли страшні наслідки для населення. Наразі острів’яни потребують допомоги. Деякі з них залишилися без батьків та дітей. Міжнародні організації будуть допомагати їм пройти через цю непросту ситуацію. Разом ми переможемо», — зазначається у тексті повідомлення.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.