Ле Пен отримала перемогу на виборах – в Білорусі

У пeршoму турі прeзидeнтськиx вибoрів сeрeд фрaнцузів, які проживають за кордоном, Марін Ле Пен перемогла лише в одній державі. Як перелає replyua.net, цією державою опинилася Білорусь. Так, за Марін Ле Пен тут віддали свої голоси 27,4 відсотка виборців, тоді як за Еммануеля Макрона проголосували 22,6 відсотка. Високий результат кандидат від політичної сили «Національний фронт» отримала і в Туркменістані, проте в цій державі Ле Пен опинилася на другій сходинці після Макрона. Що стосується Російської Федерації, що тут Марін Ле Пен здобула перемогу в Єкатеринбурзі, однак помітно відстала в Петербурзі і російській столиці.

Одночасно з цим в цілому серед французів зарубіжжя лідер «Національного фронту» не користується особливою популярністю. Наприклад, на закордонних дільницях Ле Пен отримала всього 6,5 відсотка голосів проти 40,4 відсотка у Еммануеля Макрона. Складно сказати, чи такий результат можна пояснити це впливом підконтрольних диктаторам засобів масової інформації, які змальовують становище в Європейському Союзі катастрофічним.

В цілому на консульському ділянці Франції в Республіці Білорусь зареєстровано 103 виборця, з яких 62 брали участь в голосуванні.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.