Хімічна атака в Сирії: Серед 72 загиблих 20 — діти

Зa oстaнніми oфіційними дaними, кількість зaгиблиx від гaзoвoї атаки у сирійському місті Ідліб збільшилася до 72 осіб, серед яких є діти. Про це у середу, 5-го квітня, повідомляє інформаційне агентство «AFP» на сторінці у Твіттері, передає replyua.net.

Згідно з інформацією видання, в результаті хімічної атаки в Сирії загинуло 20 дітей. «Нова порція інформації: серед 72 загиблих в результаті газової атаки у сирійському місті Ідліб 20 – діти», — зазначається у тексті повідомлення. Як повідомлялося раніше, удар, в результаті якого було вивільнено токсичний газ, було здійснено по місту Хан Шейхун в центральній частині провінції Ідліб. Зазначалося, що люди загинули в результаті отруєння газом.

Різні джерела мають дві основні версії: атака була здійснена з використанням хлору або з використанням заріну. Пізніше також повідомлялося про те, що у лікарні, в якій знаходяться потерпілі від газової атаки, стався вибух в наслідок влучання ракети. Також варто відзначити, що сьогодні, 5-го квітня, Рада безпеки ООН збирає екстрене засідання, на якому буде обговорюватися повідомлення про хімічну атаку в Сирії, в результаті чого загинуло декілька десятків людей. За попередніми даними, хімічну атаку могли здійснити урядові війська Башара Асада.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.