Експерти прогнозують зниження вартості нафти Brent до 40 доларів вже наступного місяця

Прoтягoм oстaнніx днів ціни нa нaфту фoрмуються за медвежим трендом. Тому, якщо ОПЕК не продовжить угоду про квоти на видобуток «чорного золота», вони можуть впасти до 40 доларів за барель, передає replyua.net. Деякі експерти прогнозують при найгіршому розвитку сценарію падіння нижче позначки в 40 доларів.

У зв’язку з цим, пише «Независимая газета», організація, що включає найбільші нафтовидобувні держави, має намір ініціювати пролонгацію договору щодо квот, сподіваючись таким чином підтримати ціни на рівні вище 50 доларів за барель. Не виключено, що в підготовлюваний документі з’явиться новий пункт про збільшення обсягів скорочення видобутку нафти.

Нагадаємо, що підписана в кінці минулого року угоду про обмеження обсягів видобутку нафти включало в число учасників країни з ОПЕК з одного боку, і держави, що експортують «чорне золото», але не входять в картель, з іншого боку. Оскільки тільки за останній місяць вартість нафти впала більш ніж на 20%, то в разі відмови продовжувати угоду ціни можуть виявитися за межами рівня в 40 доларів. Причому, вже в червні. Однак, зазначає видання, учасники чинного договору щодо його пролонгації демонструють оптимістичні настрої.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.