Блогер: ця скандальна історія ще раз довела українцям, що все, що не робиться – все на краще

Блoгeр Oлeксій Гoлoбуцький кoмeнтує скaндaл, який рoзгoрівся навколо міжнародного авіаперевізника Ryanair в останні кілька днів, — про це виданню replyua.net стало відомо з допису, який оглядач розмістив на персональному профілі в соціальній мережі.

Так, блогер нагадує, що авіакомпанія Ryanair повідомила про те, що збирається скасувати до 50 рейсів щодоби. Це приблизно 400000 пасажирів, які не полетять тими рейсами, на які придбали квитки, до кінця жовтня поточного року. Звісно, авіакомпанія діє у правовому полі, залишається можливість отримати компенсацію, перенести політ на інший час і навіть подати на перевізника до суду. Але, тим не менш, всі ці люди отримають поламані плани і зіпсований настрій – у цьому немає жодних сумнівів. Пояснення від Ryanair банальне – за їх словами, вони звільнили забагато пілотів, які сміли вимагати довших відпусток та більшого періоду відпочинку між вильотами. Зараз скандал ще тільки починає розгоратись – але 15000 пасажирів на день зроблять його гучним як ніколи.

Власне, саме за таких умов розумієш, чому древні стверджували: все, що не діється, все на краще. Якби листи про скасування польотів почали отримувати українці – цілком можливо, на Грушевського вже б палали шини і чулись вигуки «Владу геть». А так справа поки завершилась невеликим корупційним скандалом, — зауважує блогер.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.