Алексієвич спростувала чутки про свою смерть

Письмeнниця Світлaнa Aлeксієвич, якa є лaурeaтoм Нобелівської премії, в інтерв’ю журналістам РБК заявила, що почувається добре, таким чином категорично спростувавши інформацію про свою смерть, яку сьогодні розповсюдило відоме французьке видання Le Figaro. Як передає replyua.net, про це вона дізналася від журналістів. «Не можу уявити, кому вигідно подібні чутки розповсюджувати. На даний час я знаходжуся у Сеулі на презентації, мої книги переклали корейською мовою», – стверджує вона.

Варто додати, що сьогодні про смерть письменниці стало відомо від журналістів видання Le Figaro та міністра культури Франції.

Алексієвич стала лауреатом Нобелівської премії з літератури два роки тому за «багатозвучні твори, які є пам’ятником страждань і мужності в сучасному світі». Світлану
Алексієвич характеризують як «блискучого майстра художньо-документальної прози». Разом з цим, іноді зустрічаються і критичні думки, що характеризують творчість Алексієвич як спекулятивно-тенденційну журналістику. Славу письменниці принесли її книги «У війни не жіноче обличчя», «Цинкові хлопчики», «Чорнобильська молитва» і «Час секонд хенд».

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.