Ілон Маск хоче навчити людей керувати гаджетами за допомогою думок

Ілoн Мaск гoтується дo нoвoгo революційного винаходу. Як передає replyua.net, бізнесмен хоче навчити людей управляти електронними гаджетами силою думки. Для цих цілей в голови людей імплантують електроди, за допомогою яких можна буде подумки управляти комп’ютером, смартфоном або будь-яким іншим електронним пристроєм.

У Ілона Маска слова зі справами не розходяться. У минулому році він вперше висловив цю ідею і вже створив під ці цілі компанію Neuralink Corp. Бізнесмен, який запустив проекти SpaceX, SolarCity і Tesla, обіцяє в подробицях розповісти про управління гаджетами за допомогою думок вже найближчим часом.

Раніше в інтерв’ю ЗМІ Ілон Маск анонсував швидкі комерційні польоти з видом на зворотний бік Місяця і, в більш далекій перспективі, створення на Марсі самого справжнього колоніального містечка, населення якого досягне одного мільйона жителів. Скептики називають нову ідею Ілона Маска небезпечною для людства, вважаючи, що людьми з імплантованими в мозок електронними датчиками будуть керувати. Прихильники бізнесмена і його революційних рішень схильні не драматизувати ситуацію

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.